X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

19-05-1401, 13:53
کد خبر: 34774
خبرنگار: khani
نظرات: 0

ژوزه مورایس؛ شیرین و حیرت انگیز!

برگزاری جشن تولد ژوزه مورایس در اردوی ترکیه حین یکی از جلسات تمرینی سپاهان، صحنه‌های جذابی را در بر داشت.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه" از زمان پیوستن ژوزه مورایس به سپاهان، رزومه فوق‌العاده و همراهی این سرمربی با بزرگانی چون ژوزه مورینیو روی نیمکت تیم‌های چلسی، اینتر و البته رئال مادرید دلیلی شد تا نگاه تمام هواداران فوتبال ایران به این مرد پرتغالی معطوف شود. چهره‌ای که بعد از قاب یادگاری از لحظه انعقاد قرارداد کمتری کسی تصویری با لبخند از او روی خروجی رسانه‌های باشگاه سپاهان دیده است.

سرمربی‌ای که در دو لیگ معتبر فوتبال آسیا با الهلال و چونبوک موتورز به قهرمانی دست پیدا کرده، شروع کارش در سپاهان با جدیت تمام همراه بود به طوری که پیش از توافق با طلایی‌پوشان، سه روز کامل از امکانات این باشگاه در اصفهان دیدن کرد و با بالا و پایین کردن شرایط و در نظر گرفتن تمام جوانب کار، به صورت رسمی هدایت سپاهان را بر عهده گرفت.

پنجم مرداد مصادف با 27 جولای، سرمربی کاریزماتیک سپاهانی‌ها 57 ساله شد تا جشنی سرپایی در تمرین تیم اصفهانی در ترکیه برای او ترتیب داده شود. ضیافت کوچک که انتشار ویدیو و تصاویر آن، فوتبال‌دوستان و رسانه‌های ایران را با روی دیگری از شخصیت جذاب ژوزه مورایس آشنا کرد.

همزمان با آوازخواندن تعدادی از بازیکنان سپاهان برای شادتر کردن فضا، به یک‌باره سرمربی پرتغالی هم شروع به پایکوبی می‌کند اما این پایانی بر تماشای مورایس در هیبت جدید نیست! در حالی که در این جشن تولد‌های فوتبالی معمولا رسم بر این است که اعضای تیم کیک تولد را به صورت فرد مورد نظر می‌زنند، در تولد مورایس اتفاق جالبی رقم خورد. ژوزه بعد از چندبار بالا و پایین پریدن ناگهان خودش با سر به کیک می‌کوبد! حرکت بامزه‌ای که با تعجب توام با خنده بازیکنان و جوش و خروش جالب مترجمش همراه می‌شود تا هنوز لیگ شروع نشده، یکی از سکانس‌های ماندگار از دوران حضور مورایس در سپاهان ثبت شود.

البته که این شادی و خنده‌های مورایس محدود به این دقایق بوده و او بلافاصله با شروع تمرین، به همان حالت جدی و متمرکز بر کار خودش بازگشت. مربی‌ای که هواداران سپاهان برای پایان دوران هشت ساله دوری از جام، به او امید زیادی بستند.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها