X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

10 اسفند 1397, 19:53
کد خبر: 29214
خبرنگار: khani
نظرات: 16

گلایه از هواداران تراکتورسازی

کیانی: در زندگی ام به هیچ کس باج ندادم / دوباره به صدر بر می گردیم

کیانی:  در زندگی ام به هیچ کس باج ندادم / دوباره به صدر بر می گردیم کیانی:  در زندگی ام به هیچ کس باج ندادم / دوباره به صدر بر می گردیم
بازیکن اسبق تراکتوردراولین بازگشتش به تبریز گفت 50 درصد کسانی که علیه من شعار می دادند زمان ورود من به این تیم شیرخواره بودند.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از"ورزش سه"، یکی از حساس ترین بازی های لیگ هجدهم در تبریز بین دو تراکتورسازی و سپاهان با برتری تراکتور به پایان رسید .
مهدی کیانی که به مدت 11 سال در تراکتور به میدان رفته بود بعد از اتمام این دیدار اظهار داشت:« بازی خوبی بود ما می دانستیم که بازی بسیار سختی را در پیش روخواهیم داشت اما اعتقاد دارم تراکتوربا نیم موقعیت توانست دو گل به ما بزند .
هر دو گل به ثمر رسیده روی خطاهایی انجام گرفت که وی مرتکب شده بود . کیانی در همین رابطه بیان کرد:«درهر دو صحنه ای که ما گل را دریافت کردیم هیچ کدام خطا نبود و این در حالی است که ما همیشه به داوران احترام گذاشتیم. واقعا داوران باید یک مقدار تمرکز کنند چرا که یک تیم در طول سال برنامه ریزی می کند ولی خب متاسفانه تمام خطاهای 50 -50 را به نفع تیم تراکتورسوت زدند و در نهایت به تیم تراکتور تبریک می گویم .»
وی درباره مصاحبه مالک باشگاه تراکتورکه گفته بود داوری ها به نفع سه تیم خاص است اظهار داشت:« همانطور که گفتم الان طوری شده که هر کسی که اعتراض کند وهرکسی شلوغ کاری کند هفته بعد به نفعش گرفت می شود ولی خود شما دیدی که تراکتور موقعیت خاصی نداشت. ولی من با وجود اینکه به داوران احترام می گذاریم. فقط خواهشم این است که در قضاوت ها تمرکز کاملی داشته باشند که متاسفانه در این بازی بدین شکل نبود.»
او در خصوص بازگشتش به ورزشگاه یادگار امام گفت:« بالاخره 11 سال در این باشگاه بودم و همیشه برای همه احترام قائل بودم، اما د این بازی یک سری از شعارهایی داده شد، که باید بگویم 50 در صد کسانی که امروزعلیه من شعارمی دادند در زمانی که من در این تیم بازی می کردم در حال خوردن شیر بودند . چون من در زندگی خودم به کسی باج ندادم و جز خدا سرم را جلوی کسی فرو نیاوردم .دوست ندارم بگویم ولی پیشنهاد هایی که داشتم صد برابر دستمزدی بود که در تراکتور می گرفتم اما من هیچ گاه حاضر به ترک تراکتور نشدم . در کل 50 درصدشان نمی دانند که تراکتور کجای جدول است ولی ما به خاطر هواداران اصلی که 50 درصد بقیه هستند، آنها را می بخشیم.»
وی درباره از دست رفتن صدر نشینی نیز خاطر نشان کرد:« ما تیم بسیار خوبی داریم شک نکنید که تیم ما قدرتمند است و با بردن دیدار عقب افتاده امان دوباره به صدر بر می گردیم.»
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها