X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

1 مرداد 1401, 06:26
کد خبر: 34753
خبرنگار: khani
نظرات: 0

خریدهای جدید به کنار

سپاهان مورایس با این ستاره اوج می‌گیرد

سپاهان مورایس با این ستاره اوج می‌گیرد وینگر مستعد فوتبال ایران پس از یک فصل پرفراز و نشیب آماده درخشش در جمع طلایی‌پوشان است.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه" یاسین سلمانی این روزها در عکس‌های تمرینات سپاهان در ترکیه حسابی دیده می‌شود. ستاره‌ای که پس از مصدومیت طولانی‌مدت در اواخر فصل گذشته به شرایط بازی رسید اما نتوانست آن طور که باید و شاید انتظارات را برآورده کند.
وینگری که در فصل اول حضور نویدکیا خوش درخشید و با نمایش‌های قابل قبولش، فوتبال‌دوستان ایرانی را به ظهور یک استعداد ناب امیدوار کرد. با این حال، بازیکن فیکس تیم ملی امید ایران که سابقه حضور در اردوی تیم ملی بزرگسالان را هم دارد، در فصل جدید زیر نظر ژوزه مورایس پرتغالی، انگیزه‌های بسیار زیادی برای تکرار خاطرات شیرین هواداران از بازی‌هایش دارد.
سلمانی که به شدت مورد توجه باشگاه استقلال هم قرار داشت، به پیشنهادهای خارجی خودش هم اعتنایی نکرد تا کماکان به حضور در سپاهان ادامه دهد. بازیکن 20 ساله سپاهانی‌ها از جلسه اول تمرین طلایی‌پوشان در کمپ باغ فردوس این تیم را همراهی کرد و اکنون در اردوی ترکیه به مرز آمادگی می‌رسد تا در سال جام جهانی بتواند شانس حضور در لیست تیم ملی در مهم‌ترین رویداد فوتبالی جهان را پیدا کند.
بدون شک دراختیار داشتن ورژن آماده‌ی سلمانی، می‌تواند دغدغه‌های مورایس در بخش هجومی را به کمترین حد خودش برساند. باید دید سلمانی در فصل جدید فوتبال ایران چه جایگاهی برای خودش دست و پا می‌کند.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها