X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

8 مرداد 1401, 11:07
کد خبر: 34763
خبرنگار: khani
نظرات: 0

کریمی؛ کاپیتان جوان اما با تجربه سپاهان

کریمی؛ کاپیتان جوان اما با تجربه سپاهان محمد کریمی روز گذشته در مصاف تدارکاتی برابر قطر بازوبند کاپیتانی سپاهان را بر بازو بسته بود.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ورزش سه روز گذشته سپاهان در سومین و آخرین دیدار تدارکاتی اردوی ترکیه به مصاف المسیمیر قطر رفت و در پایان این مسابقه را با نتیجه یک بر صفر واگذار کرد.

یکی از نکات جالب توجه این مسابقه اما بازوبند کاپیتانی بر دست محمد کریمی بازیکن جوان سپاهان بود که در تصاویر منتشر شده توسط روابط عمومی باشگاه دیده شد.

کریمی ۲۶ ساله در ابتدای لیگ هجدهم یکی از خریدهای امیر قلعه‌نویی از رایکای بابل بود و توانست در همان فصل عنوان پدیده مسابقات را از آن خود کند و بهترین پاسور لیگ لقب گرفت.
این بازیکن بابلی حالا به واسطه چهار سال حضور پیاپی در اردوی طلایی‌پوشان اصفهانی و با توجه به جدایی برخی بازیکنان با تجربه تیم حالا در جوانی تبدیل به یکی از مهره‌های کلیدی سپاهان شده و پس از قلعه‌نویی و نویدکیا به نظر می‌رسد مورایس نیز حساب ویژه‌ای روی او و توانایی‌هایش باز کرده است.
گفتنی است به نظر می‌رسد با توجه به تجربه جلال علی‌محمدی این بازیکن به همراه محمدرضا حسینی کاپیتان‌های اول و دوم سپاهان در لیگ بیست و دوم باشند.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها