X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

11 مرداد 1401, 06:33
کد خبر: 34766
خبرنگار: khani
نظرات: 0

توضیح باشگاه سپاهان در مورد خبر درگیری فرناندز در ترکیه

توضیح باشگاه سپاهان در مورد خبر درگیری فرناندز در ترکیه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در خصوص خبر درگیری مانوئل فرناندز، بازیکن پرتغالی‌اش در ترکیه توضیحاتی ارائه کرد و این درگیری را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نق از خبرگزاری تسنیم، به دنبال انتشار خبر درگیری مانوئل فرناندز، هافبک پرتغالی تیم فوتبال سپاهان در ترکیه در رسانه‌های این کشور، روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان توضیحاتی ارائه و این درگیری را تکذیب کرد. توضیحات روابط عمومی باشگاه سپاهان به شرح زیر است:

«پیرو حواشی ایجاد شده در خصوص مانوئل فرناندز، بازیکن تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان چند نکته حائز اهمیت است.

پس از پایان اردوی سپاهان در ازمیت ترکیه، مانوئل فرناندز پیش از عزیمت به ایران با اجازه کادر فنی، برای دریافت وسایل خود به استانبول مراجعه کرده و پس از انجام این کار برای صرف شام به رستوران می‌رود.

در هنگام حضور فرناندز در رستوران بر سر حضور این بازیکن اسبق بشیکتاش، بین هواداران بشیکتاش و شخص دیگری درگیری فیزیکی به وجود می‌آید که در این میان فرناندز برای میانجیگری به این درگیری ورود می‌کند و هیچگونه برخورد فیزیکی در این مشاجره از سوی فرناندز به وجود نمی‌آید.

با توجه به اینکه فرناندز بازیکن بشیکتاش ترکیه بوده و همیشه از سوی برخی از رسانه‌های این کشور حاشیه‌هایی برای این بازیکن ایجاد می‌شده، این بار نیز حاشیه جدیدی از سوی همان رسانه‌ها برای فرناندز ایجاد شد و متاسفانه برخی از رسانه‌های داخلی بدون در نظر گرفتن چنین مواردی اقدام به بازنشر این خبر کردند.

در پایان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان وقوع هرگونه درگیری فیزیکی فرناندز و حضور وی در کلوپ شبانه در روز‌های گذشته را قویاً تکذیب می‌کند».
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها