X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

11 مرداد 1401, 11:24
کد خبر: 34767
خبرنگار: khani
نظرات: 8

ساپینتو گفت در هفته اول جنگ می‌شود!

مورایس: بازیکنان سپاهان کیفیت و توانایی یادگیری بالایی دارند

مورایس: بازیکنان سپاهان کیفیت و توانایی یادگیری بالایی دارند سرمربی سپاهان اصفهان معتقد است این تیم بازیکنان باکیفیتی در اختیار دارد و آنها می‌توانند مسائل تاکتیکی جدید را خیلی زود درک کنند.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ، سپاهان در هفته اول لیگ برتر فوتبال به مصاف استقلال می‌رود تا ژوزه مورایس، فصل را با دیدار برابر ریکاردو ساپینتو آغاز کند.

مورایس در گفت‌وگو با کانال 11 پرتغال، درخصوص ملاقات با سرمربی استقلال اظهار داشت: ساپینتو را به‌صورت اتفاقی در یک رستوران دیدم و او به من گفت در بازی اول جنگ می‌شود! با این حال ساپینتو بسیار صمیمانه برخورد کرد و همه چیز را به میز ما آورد.


وی درباره پاسخ مثبت خود به پیشنهاد باشگاه سپاهان تصریح کرد: ایران را نمی‌شناختم و نسبت به این پیشنهاد بی‌میل و نامطمئن بودم. با این حال ایران را دیدم و از احساس و دیده‌های خودم بدم نیامد. در اصفهان، پایتخت قبلی ایران کار می‌کنم که شهر دوم ایران است،‌ اما دو برابر لیسبون یا بیشتر از این رقم جمعیت دارد.

سرمربی سپاهان با تمجید از دیار نصف جهان خاطرنشان کرد: اصفهان شهری بسیار بزرگ است که ترافیک زیادی دارد، اما خیابان‌هایی زیبا با درختانی در کنار یکدیگر در این شهر دیده می‌شوند. معماری اصفهان فوق‌العاده و باستانی است.


مورایس طلایی‌پوشان را ستود و گفت: بازیکنان ما کیفیت و توانایی یادگیری بالایی دارند. آنها کنجکاو و از لحاظ فنی پیشرفته هستند و مسائل تاکتیکی را به‌راحتی درک می‌کنند. تیم هنوز خلأهایی دارد. مردم ایران بسیار هیجان‌زده فوتبال هستند و با این ورزش زندگی می‌کنند.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها