X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

22 مرداد 1401, 12:10
کد خبر: 34780
خبرنگار: khani
نظرات: 0

استقبال باورنکردنی از فاتح بازی بزرگ هفته؛

مورایس در فرودگاه شوکه شد!

مورایس در فرودگاه شوکه شد! هواداران سپاهان از نمایش شب گذشته تیم‌شان برابر استقلال و شکست تیمی که یک فصل را بدون باخت سپری کرده بود بسیار خوشحالند.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، به هفته‌های پایانی نیم فصل اول فصل گذشته که رسیدیم هواداران سپاهان تا حد زیادی از قهرمانی تیم محبوب‌شان ناامید شدند و در فضای مجازی اعتراض‌ها آغاز شد. با این وجود آنها سعی می‌کردند محرم نویدکیا را به طور مستقیم هدف نگیرند و فشار اصلی را بر دستیارانش وارد کردند. درنهایت هم همین فشارها سبب شد تا نویدکیا تصمیم دشواری بگیرد و پیش از اعزام تیم به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با جدایی محمود کریمی و علیرضا مرزبان موافقت کرد.

پیش از این نیز هواداران تیفوسی سپاهان در هفته‌های پایانی لیگ نوزدهم برخورد بسیار تندی با امیر قلعه‌نویی داشتند که دو عنوان قهرمانی لیگ را برایشان کسب کرده و در لیگ هجدهم هم تا هفته پایانی با پرسپولیس برای قهرمانی جنگید ولی در پایان کارش به جایی رسید که تنها استعفای تاریخ بلندمدت مربیگری‌اش را تقدیم مدیران سپاهان کند و پس از دو شکست مقابل استقلال دیگر به اصفهان و باغ فردوس بازنگشت.
این‌ها توضیحات کوتاهی درباره فضایی است که ژوزه مورایس پرتغالی چالش جدید خود را در آن آغاز کرده است؛ فضایی که نه به قلعه‌نویی به عنوان پرافتخارترین سرمربی تاریخ لیگ برتر رحم می‌شود و نه محرم نویدکیا که سهم بسیار بزرگی در تمام قهرمانی‌های سپاهان در دهه 80 و اوایل دهه 90 دارد.
البته کارنامه پربار ژوزه مورایس سبب شد تا خیلی زود و پیش از اینکه نمایش تیم‌شان را با این مربی شناخته شده پرتغالی ببینند، به او اعتماد کنند و موجی از امیدواری را می‌شد درباره حضور این مربی حس کرد.


سرانجام شب گذشته در شرایطی به شروع دوباره ماراتن 30 هفته‌ای لیگ برتر رسیدیم که ناکامی در جذب محبی و خرید لوکادیا توسط پرسپولیس حسابی هواداران سپاهان را نگران کرده بود و آنها معتقد بودند که مدیران باشگاه در جذب بازیکنان خارجی خوب نکرده‌اند و فقدان یک مهاجم در طول فصل سپاهان را آزار خواهد داد؛ موضعی که البته به صورت خواسته یا ناخواسته مورایس را نیز هدف قرار می‌دهد.
با این شرایط و عدم حضور کامسوبا و عدم آمادگی مانوئل فرناندز و جونیور بود که سپاهان با مورایس پا به استادیوم آزادی گذاشت. آنها در نیمه اول اولویت را بر گل نخوردن و کنترل بازی داشتند ولی در نیمه دوم و در شرایطی که استقلالی‌ها انتظارش را نداشتند، دو در فاصله 5 دقیقه زدند و در ادامه با یک دفاع تیمی منسجم اولین سه امتیاز فصل را در یکی از سخت‌ترین مسابقات به حساب خودشان واریز کردند.
این همان نمایشی بود که هواداران سپاهان آرزوی دیدنش را داشتند و وقتی این رویا با حضور دستیار مورینیو برایشان به واقعیت تبدیل شد، خودشان را به فرودگاه اصفهان که فاصله‎ای نیم ساعته با مرکز شهر دارد رساندند تا به مورایس نشان دهند چقدر خوشحالند؛ رفتاری که تصاویر ضبط شده نشان می‌دهد این مربی را حسابی شوکه کرده است.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها