X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

28 شهریور 1401, 10:46
کد خبر: 34820
خبرنگار: khani
نظرات: 4

آغاز دوباره تمرینات سپاهان با مورایس

آغاز دوباره تمرینات سپاهان با مورایس ژوزه مورایس پس از چند روز استراحت به شاگردانش بار دیگر تمرینات سپاهان را زیر نظر گرفته است

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از فوتبالی، هر چقدر مسابقات لیگ بیست و دوم در شروع برای طلایی‌پوشان اصفهانی رویایی و شیرین دنبال شد، در چهار هفته بعدی غیرقابل پیش بینی و دور از انتظارات آنها بود تا در پایان هفته ششم و شروع اولین تعطیلات لیگ برتر در دور که بیست و دوم شاهد فاصله‌ای ۵ امتیازی میان این تیم و صدر جدول باشیم.

سپاهان در هفته ششم در حالی مقابل آلومینیوم در نقش جهان به تساوی بدون گل رضایت داد که چهارمین مسابقه بدون پیروزی به نام آنها ثبت شد تا ضرورت ترمیم نقاط ضعف تیم در تعطیلات اولویت بگیرد.

پس از چند روز تعطیلی و در شرایطی که پنج سپاهانی ( پیام نیازمند، رامین رضائیان، امید نورافکن، محمد کریمی و شهریار مغانلو) در اردوی تیم ملی حضور داشتند و در نهایت سه نفر از آنها در لیست نهایی تیم ملی برای حضور در اردوی اتریش قرار گرفتند، از روز گذشته فاز جدید تمرینات این تیم در مجموعه باغ فردوس آغاز شد.

سپاهان در شروع دوباره مسابقات باید به تهران سفر کند و مقابل هوادار قرار بگیرد؛ جایی که برای پیروزی به آن قدم خواهد گذاشت و با گرفتن سه امتیاز آرامش به اردوی شاگردانش مورایس پس از سه تساوی و یک شکست بازخواهد گشت.
نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها