X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

23 اردیبهشت 1402, 05:26
کد خبر: 34912
خبرنگار: khani
نظرات: 2

مورایس: درویش رودررو حرف بزند، جوابش را می‌دهم

مورایس: درویش رودررو حرف بزند، جوابش را می‌دهم سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: بازی با مس کرمان حساس است و شاید ورزشگاه آنجا خطرناک باشد و بازی را در شهر اصفهان برگزار کنند!

ژوزه مورایس، در نشست خبری بعد از دیدار سپاهان اصفهان و پیکان که با برد ۵ بر صفر سپاهان همراه بود، اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*از همه بابت حمایتی که از فوتبال و نه از من داشتند، تشکر می‌کنم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم. بازی ساده‌ای نبود. در واقع بازی‌های آخر فصل هیچ وقت بازی‌های ساده‌ای برای هیچ تیمی نیست. ما پنج گل زدیم، برنده شدیم و حالا باید به سراغ دیدار بعدی برویم.

*وی درباره صحبت‌های درویش مدیرعامل پرسپولیس پس از دیدار با گل‌گهر درباره اینکه مورایس شاید حتی ۱۰ بازیکن کشورش را نیز نشناسد، گفت: شاید او مدرکی برای اثبات این مسئله دارد. من هیچ نظری نمی‌توانم در این باره بدهم، درک می‌کنم که اینگونه صحبت کند. به دلیل اینکه من این حرف‌ها را با گوش‌های خودم نشنیدم، اگر روزی چنین حرفی را رو در رو به من بگوید، شاید آن موقع بتوانم جوابی به او بگویم. به او نیز احترام می‌گذارم.

*مورایس درباره پنج بار گلزنی در دیدار امروز و عدم کسب نتیجه دلخواه در دیدار با ملوان گفت: شما بازی را دیدید؟ این بستگی به خودتان دارد که چه نظری بدهید. بازی با ملوان تمام شده است. مطمئن باشید وقتی من در کنفرانس خبری شرکت نمی‌کنم، حتماً دلیل جدی داشته است. معذرت می‌خواهم که آن موقع نتوانستید سوالات خود را مستقیماً از من بپرسید، ولی یک دلیل مهمی داشت. برخی اوقات گل می‌زنیم، گاهی اوقات هم گل نمی‌زنیم. برخی مواقع موقعیت ایجاد می‌کنیم، گاهی اوقات هم نه. به همین دلیل فوتبال جذاب است.

*وی در پاسخ به این پرسش که سال آینده در سپاهان حضور خواهد داشت یا خیر؟ گفت: این سؤالات مربوط به بازی نیست و نمی‌توانم جواب بدهم، اما باید بگویم که سه سال قرارداد دارم.

*مورایس درباره صحبت‌های حسینی سرمربی پیکان مبنی بر اینکه داور یک پنالتی به سپاهان هدیه داده و بیان این جمله که «کسی که دوست مورینیو است، نباید اینقدر از داور کمک بگیرد»، گفت: واقعاً متاسفم.

*فکر می‌کنم باید بهتر باشیم. شاید آن‌ها خیلی خوب بودند. جلوی تیمی مثل نساجی بازی نداریم، هفته آخر برابر مس کرمان بازی داریم که معلوم نیست موقعیتش در لیگ چگونه می‌شود و در جدول باقی خواهد ماند یا نه. فکر نمی‌کنم به دلیل مسائل امنیتی بخواهند بازی را از کرمان به اینجا بیاورند. به هر حال بازی حساسی است، شاید ورزشگاه آنجا خطرناک باشد و بازی را در اصفهان برگزار کنند!

نظرات کاربران
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
آخرین ها